Sėkmės istorija

Dar ir anksčiau esu minėjęs, kad sandorio sėkmė didžiąja dalimi priklauso nuo to, su kokia komanda tu dirbi ir bendradarbiauji. Tuomet supratau, kad veiklos efektyvumas tiesiogiai priklauso nuo komandos žmonių savybių ir jų sugebėjimo dirbti kartu.

Praktikoje jau teko ne kartą patirti bendradarbiavimo ir komandinio darbo svarbą, kurių dėka sėkmingai pavyko užbaigti kelis itin didelės vertės sandorius. Taigi, turėjau dvi analogiškas situacijas, kai buvo pasirašytos preliminariosios žemės sklypų masyvų pirkimo–pardavimo sutartys; šalių susitarimu terminas pagrindinei sutarčiai sudaryti pratęstas pirkėjui nespėjus susitvarkyti reikiamų dokumentų, ir baigiantis nustatytam terminui pirkėjas pakeitė įmonę, kurios vardu perkamas sklypų masyvas.

Tiems, kam teko pirkti ar parduoti žemės ūkio paskirties sklypus, žino, kad be kita ko tokiu atveju ne tik pardavėjui, bet ir pirkėjui yra reikalingas Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos leidimas pirkti žemės sklypą. Leidimo išdavimas užtrunka apie 10 dienų, o pardavėjai kategoriškai atsisakė dar kartą pratęsti pagrindinės notaro tvirtinamos sutarties sudarymo terminą ir tik derybų, bendradarbiavimo su notaru bei komandinio darbo dėka šiuos sandorius sėkmingai pavyko sudaryti nustatytu terminu.

Susisiekite, pagelbėsiu ir padėsiu visais nekilnojamojo turto pirkimo–pardavimo klausimais, mane supa pati geriausia komanda, todėl rasime išeitį iš bet kokios situacijos.

Reikalinga pagalba parduodant ir perkant ar konsultacija?

Konsultuoju, teikiu profesionalias NT brokerio paslaugas, padėsiu jums greitai ir lengvai įsigyti dominantį nekilnojamojo turto objektą, parduoti ar išnuomoti, susitvarkyti reikiamus dokumentus. Esu savo srities profesionalas, todėl pasirūpinu, kad klientui objekto pirkimo ar pardavimo procesas nekeltų jokių rūpesčių.