Būsto dekoravimo ir fotografavimo paslaugos

Būstas – tai asmeninė erdvė, kurioje kiekvienas nori jaustis gerai. Todėl šiuo metu vis didesnė reikšmė teikiama parduodamo būsto dekoravimo sprendimams.

Kaip pagrąžinti nekilnojamąjį turtą?

Būsto interjero pobūdį lemia patalpų skaičius, jų matmenys ir proporcijos, planinis patalpų ryšys, durų bei langų forma išdėstymas.

  • Interjere statomi tik būtiniausi baldai, nes perkrautas butas praranda jaukumą ir patrauklumą.
  • Interjerą puošia ir jaukumo teikia įvairūs dailės kūriniai, dekoratyviniai keraminiai ir stiklo indai, vazos, dekoratyvinės pagalvėlės, pledai. Metalo dirbiniai papildo, puošia ir užbaigia interjerą, tačiau dekoratyvinių elementų neturėtų būti per daug ir jie tarpusavyje turi derėti.
  • Būsto interjeras yra ištaigingas tuomet, kai jis patogus ir gražus, harmoningas ir išraiškingas. Visi jo elementai turi vieni su kitais derėti.

Paprastai reiktų iš anksto numatyti, kiek ir kokių matmenų, apdailos ir spalvos daiktų būstui reikia, kaip ir kur juos išdėstyti, kad būtų sukurtas subtilus ir jaukus interjeras, kad tokioje erdvėje norėtųsi būti, kad ji nevargintų, o priešingai, suteiktų jėgų, harmonijos, ramybės ir jaukumo.

Parduodamo būsto dekoravimas įvairiomis smukmenomis padarys jį jaukesnį ir šiltesnį, nenaudojant dažų ar plaktuko.

  • Svarbi kiekviena detalė, teisingai sudėlioti akcentai sukurs nepamirštamą atmosferą, ypatingą nuotaiką ir kartu padarys būstą patrauklesniu potencialiems pirkėjams.
  • Dekoruotas būstas namus paverčia tokiais, kuriuose norisi būti, jie nevargina ir teikia pozityvius jausmus. Be jokios abejonės, jaukiuose namuose norisi praleisti kuo daugiau laiko, jie tarsi ramybės oazė, prieglobstis, saugantis nuo išorinio, nuolat skubančio, pasaulio, todėl tokie būstai potencialiems pirkėjams (nuomininkams) yra patrauklesni ir klientai juos nori kuo greičiau įsigyti ar išsinuomoti.

Kita vertus, neužtenka tik tinkamai padekoruoti parduodamą (nuomuojamą) būstą, svarbu, kad patalpų nuotraukos būtų profesionalios – jose atskleistos esamos patalpų erdvės, perteikti pagrindiniai akcentai, esant reikalui padarytos nuotraukos iš „paukščio skrydžio“ su drono pagalba.

Ir visa tai tam, kad klientui būtų perteikti realūs objekto vaizdai ar vaizduotėje sukurti jų atitikmenys.

Taigi, šiuo metu teikiama nauja PROFESIONALI BŪSTO DEKORAVIMO IR FOTOGRAFAVIMO paslauga.

Būsto dekoravimas ir fotografavimas

Reikalinga pagalba su nekilnojamo turto profesionaliu dekoravimu ar fotografavimu?

Teikiu profesionalias NT brokerio paslaugas ir padėsiu jums greitai ir lengvai dekoruoti ar profesionaliai fotografuoti objektą. Taip pat esant poreikiui, galiu padėti greičiau ir brangiau parduoti nekilnojamajį turtą.