Nekilnojamojo turto pardavimas Vilniuje

Siūlau profesionalias NT pardavimo paslaugas, skirtas parduoti Jūsų būstą greičiau, sklandžiau ir už maksimalią kainą. Nekilnojamojo turto pardavimo paslaugas teikiu Vilniuje bei Vilniaus regione.

Profesionali pagalba parduodant būstą

 1. Nemokama pirminė konsultacija apie NT pardavimąPirmosios prezentacijos metu aptariami kliento lūkesčiai, nekilnojamo turto kaina bei atsakoma į aktualius klausimus.
 2. Tarpininkavimo sutarties pasirašymas
  Jeigu aptarę Jūsų pageidavimus sutariame bendradarbiauti, pasirašoma tarpininkavimo sutartis.
 3. NT vertinimas, estetiškas būsto paruošimas nuotraukoms ir fotografavimas
  Siekiant sėkmingai parduoti NT objektą, svarbu išryškinti jo privalumus ir sutvarkyti trūkumus. Pasinaudojęs sukaupta patirtimi bei naujausia informacija, padėsiu Jums atpažinti potencialų pirkėją, sukurti profesionalų objekto aprašymą bei akį traukiančias nuotraukas.
 4. Potencialių klientų paieška
  Naujo būsto įsigijimas – tai vienas svarbiausių žingsnių kiekvieno žmogaus gyvenime, reikalaujantis daug laiko ir žinių. Mes neparduodame tik tuščios erdvės su keturiomis sienomis ir baltais langais. Mes padedame žmonėms atrasti svajonių būstą, kurį jie galėtų vadinti namais. 
 5. Vykdomos individualios apžiūros 
  Erdvi terasa, ranka pasiekiama mokykla ar vaizdas į mišką – kiekvieno kliento reikalavimai yra skirtingi. Profesionalus NT agentas padės potencialiam klientui pamėgti apžiūrimą objektą iš pirmo žvilgsnio.
 6. Pardavimo sutarties pasirašymas ir galutinis dokumentų tvarkymas
  Teisinių reikalų tvarkymas – tai daug laiko ir nervų reikalaujantis procesas. Palikite jį man. Esu pasiruošęs numesti šią naštą nuo Jūsų pečių ir išspręsti visus formalumus.
0 %
Objektų buvo parduoti brangiau, nei preliminaraus vertinimo kaina​
0 %
Savo klientų NT objektų parduodu per mažiau nei 3 savaites
0 %
Susitarimų užbaigiu sėkmingais sandoriais.

Kuom naudingas NT brokeris parduodant būstą:

Didžiausia pardavimo kaina

Su savo darbą išmanančiais kolegomis patarsime, kaip padidinti objekto vertę. Esant poreikiui, suorganizuosime smulkaus remonto darbus, kad pirmas įspūdis būtų nepriekaištingas.

Sutaupoma daugiau laiko

Kol aš atsakinėsiu į skambučius, atrašinėsiu elektroninius laiškus bei prižiūrėsiu skelbimus, Jūs galėsite savo laiką skirti šeimai ar mėgstamai veiklai.

Pilnas dokumentų tvarkymas

Padėsime sutvarkyti visus formalumus, kad savo nekilnojamą turtą parduotumėte greitai, saugiai ir sklandžiai.

Išvengiama brangių klaidų

Būsto pardavimas, pirkimas ar nuoma – tai daug žinių ir patirties reikalaujantis procesas. Patikėję savo nekilnojamą turtą profesionalui, išvengsite brangių, dažnai pasitaikančių klaidų.

Saugus ir profesionalus procesas

Sąžiningumas – tai Nr. 1 prioritetas mano veikloje. Daug dėmesio skiriu savo kvalifikacijos tobulinimui, kruopščiai seku rinkos pokyčius, kad kaip įmanoma geriau atlikčiau savo darbą bei viršyčiau visus kliento lūkesčius.

Vidinė potencialių pirkėjų duomenų bazė

Apie 25% objektų iš pradžių atsiranda NT agentūrų duomenų bazėse. Taip padidėja galimybė parduoti būstą dar jo net nepaskelbus viešai.

Būsto pardavimas: dažniausiai užduodami klausimai

Parduodant objektą labai svarbus yra pirmasis įspūdis. Pasirūpinkite parduodamo būsto švara, atsikratykite nereikalingų daiktų, taip sukursite erdvės ir jaukumo pojūtį. Fotografuokite būstą natūralioje dienos šviesoje, o redaguodami nuotraukas venkite dirbtinių efektų, tam, kad nuotraukos atrodytų patikimai.

Nustatant būsto kainą savarankiškai, iš pradžių reikėtų atkreipti dėmesį į lokaciją, techninius objekto parametrus. Surinktus duomenis palyginti su kitais toje pačioje vietovėje parduodamais būstais ir jau įvykusiais sandoriais. Šis procesas reikalauja daugybės valandų praktikos bei kruopščiai surinktos informacijos, todėl galite kreiptis į nekilnojamo turto agentą, kuris šią analizę atliks už Jus ir nustatys preliminarią būsto rinkos kainą.

Parduodant savo nekilnojamą turtą taikomas 15% gyventojų pajamų mokestis.
Šis mokestis nėra taikomas, jei:

 • Savo būstą pardavėte už mažesnę kainą, nei pirkote (ar gavote dovanų/paveldėjote)
 • Savo NT nuosavybę esate išlaikę bent 10 metų
 • Pastaruosius dvejus metus iki pardavimo gyvenote šiame bute ir buvote deklaravę gyvenamąją vietą
 • Remontavote įsigytą būstą ir patyrėte daugiau išlaidų statybos darbams, nei pelno (ir galite tai įrodyti).

Vidutiniškai būstas parduodamas per 1-2 mėnesius, tačiau galima parduoti ir per kelias savaites. Pardavimo trukmė priklauso nuo nekilnojamo turto parametrų, rinkos situacijos bei NT brokerio profesionalumo.

Gaukite nemokamą konsultaciją ir sužinokite savo NT objekto kainą:

Silver club logo
Capital.lt logo