Nekilnojamojo turto pirkimas Vilniuje

Teikiu profesionalias būsto pirkimo paslaugas, skirtas padėti Jums nusipirkti būstą saugiai, sklanžiai ir už geriausią kainą. Nekilnojamojo turto pirkimo paslaugas teikiu Vilniuje bei Vilniaus regione.

Profesionali pagalba perkant būstą

 1. Nemokama pirminė konsultacija apie NT pirkimą
  Pirmojo susitikimo metu aptariami kliento lūkesčiai, poreikiai būstui bei kreditų galimybės.
 2. Tarpininkavimo sutarties pasirašymas
  Jeigu po pirmojo susitikimo nusprendžiame bendradarbiauti, pasirašoma tarpininkavimo sutartis.
 3. Vykdoma objekto paieška
  Pagal išskirtus poreikius bei kriterijus, atrenkami potencialūs objektai. Aptariame kiekvieną iš jų kartu su užsakovu bei atsirenkame labiausiai patikusius. Tuomet vykdoma kainos analizė, vadovaujantis registrų centro bei objekto plano duomenimis. Taip pat atsižvelgiant į kitus, tuo pačiu metu parduodamus objektus skelbimuose. Atlikus išsamią analizę, derinama objekto apžiūra.
 4. Organizuojamos apžiūros
  Kartu su klientu vykstame į nekilnojamo turto apžiūras, kurių metu padedu užduoti tinkamus klausimus pardavėjams, dalinuosi savo įžvalgomis ir kartu susidarome bendrą įspūdį apie potencialų objektą.
 5. Derybų etapas
  Vadovaudamasis sukaupta informacija bei profesine patirtimi, suteikiu pagalba derantis dėl palankiausios pirkimo kainos.
 6. Dokumentų tvarkymas būsto pirkimui
  Organizuoju turto vertinimą bei atstovauju Jus, tvarkant visus kitus teisinius formalumus, kad sandoris įvyktų saugiai ir sklandžiai.

Nemokama pagalba perkant namą

Teikiu visapusišką pagalbą norintiems įsigyti namą Vilniuje arba aplink Vilnių esančiose gyvenvietėse. Susisiekite su manimi, jeigu planuojate pirkti namą – padėsiu Jums ne tik nustatyti, ar nepermokate už objektą, bet ir:

 • atstovausiu Jus būsto apžiūroje (su Jumis kartu arba vietoje Jūsų),
 • pateiksiu jums profesionalias įžvalgas apie matomus ir nematomus namo pliusus ir trūkumus,
 • dalyvausiu derybose su pardavėju, siekiant gauti jums palankiausią kainą,
 • suteiksiu konsultacijas visais pirkimo-pardavimo sutarties klausimais.

Paslauga norintiems įsigyti būstą yra visiškai nemokama! 

Kuom naudingas NT brokeris perkant būstą:

Intensyvi objekto paieška

Aktyviai ieškosiu Jūsų naujųjų namų, atitinkančius nustatytus kriterijus, nekilnojamo turto portaluose bei vidinėse duomenų sistemose.

Palankiausia NT įsigijimo kaina

Kruopščiai surinkta ir išanalizuota informacija suteiks derybinį pranašumą, siekiant norimą objektą įsigyti už geriausią kainą.

Profesionalus tarpininkavimas

Naujųjų namų paieška gali būti varginanti, reikalaujanti daug žinių bei laiko. Pasinaudojęs sukaupta profesine patirtimi, turimais kontaktais pasirūpinsiu, kad Jūsų naujojo būsto paieška vyktų sklandžiai ir greitai.

Dokumentų paruošimas

Patarsiu dėl geriausių finansavimo sąlygų Lietuvos bankuose, surinksiu trūkstamus dokumentus bei išspręsiu likusius teisinius reikalus, kad norimą būstą įsigytumėte sėkmingai ir operatyviai.

Būsto pirkimas: dažniausiai užduodami klausimai

Banko pavedimas – tai lengviausias ir optimaliausias atsiskaitymo būdas. Jis atliekamas pas notarą vietoje arba vykstama į banką ir grįžtama pas notarą patvirtinimui tą pačią dieną.

Pirmas žingsnis – tai finansinių galimybių įvertinimas. Turėtumėte pasikonsultuoti su paskolas teikiančiais vadybininkais ir sužinoti, kokio dydžio kreditą jis gali pasiūlyti bei kiek papildomai finansų Jums reikėtų turėti. Nekilnojamo turto agentas gali rekomenduoti savo partnerius vadybininkus, į kuriuos derėtų kreiptis dėl palankiausių finansavimo sąlygų.

Pirkėjas ir pardavėjas dėl išlaidų padengimo susitaria individualiai, tačiau dažniausiai šis mokestis apmokamas per pusę lygiomis dalimis. Iš parduoto būsto buvęs savininkas išsikrausto pagal susitarimą su pirkėju, tačiau įprastai išsikėlimo procesas trunka iki mėnesio.

Gaukite nemokamą konsultaciją apie būsto pirkimą:

Silver club logo
Capital.lt logo