Apleistas butas Jums – galimybė karo pabėgėliams

Karo padariniai NT rinkoje

Rusijos karas prieš Ukrainą turėjo didelę įtaką viso pasaulio, taip pat ir Lietuvos, nekilnojamojo turto rinkai. Karas Ukrainoje pakeitė viską, ypač – investuotojų prioritetus ir norą pagelbėti nuo niokojančio karo Ukrainoje bėgantiems ir prieglobsčio didžiuosiuose Lietuvos miestuose ieškantiems ukrainiečiams. Nors Lietuvos nekilnojamojo turto rinka nėra pernelyg nutolusi nuo Ukrainos, tačiau padėtis rinkoje gerokai ramesnė, kadangi Lietuvą saugo NATO skydas.

Situacijai Ukrainoje negerėjant, vis daugiau karo pabėgėlių įvairiausiais būdais ieško prieglobsčio ir būsto Vilniuje. Gaunu ne mažai užklausų iš šių žmonių su prašymu padėti jiems rasti naujus namus. Laikino apgyvendinimo vietos, kurias šiuo metu suteikia valstybė, nėra tinkamos vietos mamoms su vaikais bei jaunoms šeimoms. Taipogi vis dažnėja atvejų, kuomet lietuviai, geranoriškai įleidę pabėgėlius apsigyventi savo būstuose, po kurio laiko pastaruosius išprašo lauk, todėl laukiančių butų nuomos skaičius mažėja itin lėtai. Negaliu likti dvasiškai abejingas, kai visai šalia, tiesiog gatvėse, liejasi kraujas, o iš ten bėgantys žmonės, ypač patys pažeidžiamiausi – mamos, palikusios vyrus kariauti fronte, su mažais vaikais, neturi kur oriai apsigyventi, todėl aktyviai bendradarbiaudamas su investuotojais siekiu šiems žmonėms pagelbėti.

Jei turite apleistą ar nenaudojamą būstą – nedvejokite

Kaip žinia, situacija butų nuomos rinkoje yra sudėtinga – paklausa didesnė, nei pasiūla. Todėl kreipiuosi į visus Jus tikėdamasis, kad šis įrašas pasieks ir Jūsų artimuosius bei draugus. Šiuo metu aktyviai ieškome probleminių (su skolomis ❗️, apleistų ❗️, be remonto ❗️ ir pan.) butų, kuriuos iš Jūsų nupirksime, kaip galėdami greičiau suremontuosime ir suteiksime galimybę besikreipiantiems ukrainiečiams išsinuomoti. Šeimų, radusių darbus Lietuvoje ir vis dar ieškančių būsto ilgalaikei nuomai, yra šimtai, todėl jeigu:

🔹planuojate parduoti butą, kurio nėra skelbimų portaluose;

🔹esate paveldėję butą, tačiau laikote jį nenaudojamą,

susisiekite su manimi ir apsvarstysime Jūsų turimo buto pirkimo galimybes Jums palankia kaina. Nepamirškite, jog Jūsų apleistas ar tuščias butas, kažkam gali tapti naujais namais. Galiausiai naudinga pajusti, kad kartu mes galime padaryti nuostabių dalykų.

Reikalinga pagalba perkant ir parduodant ar konsultacija?

Konsultuoju, teikiu profesionalias NT brokerio paslaugas, nupirksiu iš Jūsų probleminį ar nenaudojamą būstą, taip pat padėsiu jums greitai ir lengvai įsigyti dominantį nekilnojamojo turto objektą, parduoti ar išnuomoti, susitvarkyti reikiamus dokumentus. Esu savo srities profesionalas, todėl pasirūpinu, kad klientui objekto pirkimo ar pardavimo procesas nekeltų jokių rūpesčių.