Vilniaus m. bendrasis planas 2021 m.

Vilniaus miesto savivaldybės Taryba 2021 m. birželio 2 d. patvirtino Vilniaus miesto bendrąjį planą (BP), kuris įsigalios jau nuo 2021 m. liepos 1 d.

Kas yra miesto bendrasis planas?

Kitaip sakant, tai 15-os metų laikotarpiui  patvirtitas Vilniaus m. bendrasis planas, kuriuo apibrėžiamos pagrindinės taisyklės mieste: kas, kur ir kaip turi būti statoma, numatomos paskirties teritorijos.

Kas gi vyksta?

Išliekant ryškiai tendencijai rinktis būstą arčiau miesto centro, jaučiant naujų biurų, prekybos ir pramogų objektų poreikį, atsirado būtinybė  aiškiau apibrėžti plėtros prioritetus, galimybes ir žemės užstatymo rodiklius, tiksliai nustatyti socialinės infrastruktūros teritorijų ribas, konkrečių miesto kvartalų teritorijų naudojimo ir statybų reglamentus bei želdynų plėtojimo reikalavimus.

Miesto centrinėje dalyje numatoma daugiau vietos skirti būstui, o vakariniuose gyvenamuosiuose rajonuose plėtoti paslaugų ir darvo vietų sektorių, tokiu būdu, mažės atskirtis tarp centro ir gyvenamųjų rajonų.

Daugiau informacijos apie planuojamas naujoves ir bendrojo plano pristatymą žiūrėkite čia: https://www.youtube.com/watch?v=7zs_B4GYGFo

Reikalinga pagalba parduodant nekilnojamąjį turtą ar konsultacija?

Konsultuoju, teikiu profesionalias NT brokerio paslaugas, padėsiu jums greitai ir lengvai parduoti nekilnojamąjį turtą. Taip pat, esant poreikiui, įsigyti nekilnojamąjį turtą, paruošiu visus reikiamus dokumentus, įskaitant preliminarosios sutarties parengimą ir jos atskiras sąlygas.