Nenaudojamus daiktus galima paaukoti

Parduodant būstą svarbu ne tik tinkamai jį paruošti, bet ir nuspręsti, ką daryti su ten esančiais asmeniniais daiktais.

Ne kartą parduodamo būsto pardavėjai kreipėsi į mane dėl per eilę metų susikaupusių daiktų pašalinimo, nes paprastai pirkėjo apsisprendimą – pirkti ar nepirkti parduodamą būstą nulemia pirmieji įspūdžiai. Viena vertus, asmeniniai ir buities daiktai blaško pirkėjų dėmesį; kita vertus, mažesnis daiktų kiekis sukuria daugiau erdvės vaizduotei. Tuomet pats pirkėjas gali įsivaizduoti, kaip susidėlios daiktus įsigytoje erdvėje ir tai sukuria teigiamą pirmąjį įspūdį.

Kur dėti parduodamo būsto daiktus?

Kadangi tam ir esu, kad galėčiau išspręsti didžiąją dalį pardavėjų galvos skausmu galinčių tapti problemų, dalinuosi keliais praktiškais patarimais, padėsiančiais atlaisvinti parduodamą erdvę:

  • Visų pirmą, atsirūšiuokite daiktus, kuriuos pasiliksite ir persikelkite juos kitur.
  • Antra, išmeskite tuos daiktus, kurie yra sugedę / sulūžę ir nėra tinkami tolimesniam jų naudojimui.
  • Trečia, geros kokybės, švarius, tvarkingus ir toliau tinkamus naudoti drabužius bei kitus daiktus galite paaukoti – Vilniaus arkivyskupijos „Carito“ Socialinė tarnyba ir kiti jos padaliniai, veikiantys prie vietinių parapijų, rūpinasi įvairius sunkumus išgyvenančiais žmonėmis, turi tuo metu reikiamų daiktų sąrašus ir juos priima.

Be kita ko, nebūtina visko daryti pačiam, galima pasinaudoti kraustymo paslaugas teikiančių įmonių paslaugomis ir jokio galvos skausmo kaip nebūta 😊

Reikalinga pagalba parduodant ir perkant ar konsultacija?

Konsultuoju, teikiu profesionalias NT brokerio paslaugas, padėsiu jums greitai ir lengvai įsigyti dominantį nekilnojamojo turto objektą, parduoti ar išnuomoti, susitvarkyti reikiamus dokumentus. Esu savo srities profesionalas, todėl pasirūpinu, kad klientui objekto pirkimo ar pardavimo procesas nekeltų jokių rūpesčių.